Używamy plików cookies aby ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Co oferujemy?
O nas
Jesteśmy dwójką młodych projektantów stron internetowych z Krakowa. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w zakresie grafiki komputerowej i programowania.
Pomysłowi, otwarci na nowe wyzwania, kreatywni. Nieprzerwanie się rozwijamy, poszerzamy nasze możliwości, zdobywamy nowe umiejętności. Posiadamy wiele zainteresowań, a na szczęście, obszar naszej pracy jest jednym z nich.
Realizacja projektu
W naszych projektach stawiamy na proste, w pełni funkcjonalne, innowacyjne rozwiązania. Spośród innych wyróżniają nas przede wszystkim rozsądne, niskie ceny przy najwyższych standardach. Każdy projekt realizujemy i wyceniamy indywidualnie, w zależności od postawionego nam zadania oraz trudności jego wykonania, ilości pracy i czasu włożonego w realizację projektu. Do każdego projektu podchodzimy profesjonalnie, oferując tym samym realizację zlecenia na najwyższym poziomie. Dokonujemy wszelkich starań, żeby zawsze dostosować się do potrzeb klienta i z chęcią służymy pomocą.